LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Chandelier 9513174
nr 951 3174
CHANDELIER
Oscariansk, mässing / prismor, + extra prismor, height: 60 ca,
Oscariansk, mässing / prismor, + extra prismor, höjd: 60 ca
Condition: slitage, skador, skadad klockprisma
3000
SEK 2600
Monday Mars 30 2015
at 19:48:24
30/3 09:21:02
Mässing